Spotify'dan Müzik Nasıl İndirilir Resimli Anlatım(Sorunsuz+Güncel)

Merhaba, Spotify kullanırken müzikleri çevrimdışı dinleme özelliği için cuzi bir miktar premium hesabı istiyor, bu anlatımda premiuma gerek kalmadan beğendiğiniz playlistleri ücretsiz bir şekilde nasıl indireceğinizi anlatacağım. İnternette spotify downloander var ancak bazen çalışıyor bazen çalışmıyor uğraştırıyor ve stabil değil. Anlatacağım yöntemi aylardır kullanıyorum.

  1. Spotify hesabınıza giriş yaptıktan sonra http://www.playlist-converter.net/  bu siteye girip spotify sekmesinden login spotify butonunan tıklayıp hesabımıza giriş yapıyoruz.
  2. İndirmek istediğimiz playlistimizi seçiyoruz
  3. Playlistinizin uzunluğuna göre işlemin ne kadar süreceği değişebilir. Bittikten sonra sağ tarafa resimdeki gibi menü açılacak Bu menüden youtube aktar seçeneceğini seçeceğiz.
  4. Login with Youtube to export to Youtube  butonuna basıp google hesabımıza giriş yapıp listeyi aktaracağımız youtube hesabını seçiyoruz.
  5. Liste aktarımı bitince resimdeki menüyü kullanıyoruz.
  6. Linkimizi kopyalıyoruz
  7. https://www.4kdownload.com/ isimli programın tam sürümünü kullanmalısınız linki programdaki linki yapıştır menüsüne tıklayıp video indir diyoruz.Ayrıştırmaya başlıyoruz,ayrıştırma bitince size mp3 mi video olarak mı indirmek istediğinizi soruyor ve mp3 olarak indiriyoruz.

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Reklam engelleyici uygulamalarını, blog sitemiz için kapatarak çalıştırın lütfen.

Bunu yapmak için; Reklam Engelleyici Bildirim Listesi sayfasına giderek yapabilirsiniz.

Teşekkürler!

×